LATMOS ULTRA 45K

Kayıt Ol KML Dosyasını İndir

Parkur Bilgileri

  • LATMOS ULTRA 45K 06.04.2019 Cumartesi
  • Latmos Ultra 45K Bağarcık köyünden başlar.
  • 07:00 Start
  • Bağarcık-Kapıkırı (17km) ilk Cutoff 11:30
  • Kapıkırı-Sakarkaya (19 km) ikinci Cut off 16:00
  • Parkura birçok noktada dışarıdan ulaşım şartları oldukça zorlayıcı olduğu için zorunlu malzemeler başlangıç anında kontrol edilecektir.
  • Aydın Bağarcık arası 55 km dir.
  • Milas/Selimiye - Bağarcık arası 26 km

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ödeme Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet Yaş Grubu
Abdullah Karagöl Koşu Dünyamız 40 Altı
Ahmet Tarakçı abelatpelat 40-49
Ali KORKMAZ Bireysel 40 Altı
Ali Özcan Vegan runners 40 Altı
Ali SARIMAN red runners 40 Altı
Aykut Ceylan Adım Adım Izmır 40 Altı
AYLİN SAVACI ARMADOR TEAM RUNBO 40-49
Belkis MERT BURGAZ İstanbul Masterleri Atletizm kulübü 40-49
Bora Çoban Bireysel 40-49
Burhan Yusuf Taş burha Bodrum Doğa Sporları Kulübü 40-49
Cem SAVACI Bireysel 50+
Cengiz Akyüz YARIMADA KOŞU GRUBU 40-49
Devlet PASİN ULUTAN İDADİK 40-49
DİNÇER SERTKAYA DangerHardrock 40-49
Elvan Tekinkaya İDADİK 50+
Emine Ögür AntRUNman 40 Altı
Erçin Çaçan Bireysel 40-49
Erden Giritli Bireysel 40-49
EROL uzun ankara masterler spor kulübü 50+
Ersavas Gudul Team Run.BO 40-49
Ersin Camiduran Bireysel 40 Altı
Evren Kar Maratoncu Korist 40-49
Gokhan Guneri Kistik fibrozis dernegi 40-49
Gökhan Özkan Bireysel 40 Altı
Gülce Tunç 40 Altı
Gülseren YILDIZ ÜSTÜNDAĞ AKUT SPOR KULÜBÜ 50+
HALİL TOPÇU Air force team 40 Altı
Hikmet KARAKAYA koşu dünyamiz 40 Altı
Hüseyin Burgaz Takım Elbiseli Koşucular 40-49
HÜSEYİN ÇALIŞKAN Bireysel 50+
Hüseyin Doğan Koşudünyamız 40 Altı
hüseyin polat EGE MARATON 50+
Hüseyin Tepikoğlu Koşu Dünyamız 50+
Koray Battal bireysel 40 Altı
Koray şahin Yeşil dısdıs 40 Altı
Levent Bolat Kuşadası belediyesi bisiklet ve triatlon kulübü 40-49
mehmet dayı ultra çaylak runners 50+
MEHMET SOYTÜRK salomon 40 Altı
MEHMET YENER 40-49
Mehmet Burak Babaç Bireysel 50+
Melih Önyer ADIM ADIM İZMİR 40 Altı
Mesut Yiğit Botanikrun Koşu Gurubu 40 Altı
Milhan DALGIC ınbody team tr 50+
Mustafa Uylası Bireysel 40 Altı
Nüşabe Paşazade Ultra Çaylak Runners 40-49
Osman PIRNAZ İdadak 50+
önder duran Ultra çaylak Runners 40-49
Özgür Rahmi ÖZMEN Adım Adım 40-49
Selma Ardıc 40 Altı
Selman Faruk Gençtürk Team Run.BO 40 Altı
Serkan Sezer Karşıyaka One Team 40-49
sezgin oturmaz Akut spor kulübü 40-49
Silvio Braggiotti İDADİK 50+
sürgün akbudak adim adim 40 Altı
Tarık Dede Bireysel 50+
Uğur dokgöz Ferdi 40-49
Umut Can Temiz Ultra Trail 40 Altı
yalçın sarban Bireysel 50+
yasin ünal ınbody team tr 40-49
YAŞAR İSMET DEMİRÖZ NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 40 Altı
YAVUZ MEYDANCI ULTRA ÇAYLAK RUNNERS 40 Altı
Yusuf Özceylan Bireysel 40-49
Zafer MUTLU Kistik Fibrozis 50+

Bize Ulaşın