LATMOS JUNIOR 17K

Kayıt Ol

Parkur Bilgileri

  • Latmos Extreme 17K start noktası Kapıkırı Köyü'dür.(Milas/Muğla)
  • Cutt-off yoktur.
  • CP noktası 17K'da bulunmamaktadır. Zorunlu malzemeleri olmayan katılımcılar yarışamaz.

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ödeme Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet Yaş Grubu
Adil (Joe) Dursun Dursun Adım Adim 50+
Ahmet KURAP Bireysel 40-49
AHMET ANIL AYDIN Bireysel 40-49
Ali Buğra Uyar Haateam 40 Altı
Ali Cem Aktaş Limit Sensin 40-49
Anıl Güçlü KSK One Team 40 Altı
Arzu Bişgin Alp Bireysel 40-49
aslı celebi Yaban Team 40 Altı
Ayhan Kaya Bireysel 40 Altı
AYKUT KIRSAY Gavur dağı 40 Altı
Ayşe Kurşuncu Datça Döşeme Mahallesi 40 Altı
barış özegemen Kuşadası belediye spor 40 Altı
BAŞAK ERDAL MUĞLA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ 40-49
Bekir Selçuk Ünal Bireysel 40 Altı
Berrin TEKİN Adım Adım İzmir 40 Altı
Betül Şen Bireysel 40 Altı
Birol Varol Bireysel 40 Altı
Burak Özlü Bireysel 40 Altı
BURCU KALE bireysel 40-49
Burcu Özhan Yılmaz running academy 40 Altı
Burcu ÖZTÜRK kskoneteam 40-49
Can Özbek Bodrunners 40 Altı
Can Hüseyin ŞAPUL NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 40 Altı
Cemal dinçer Kireççi Ferdi 40 Altı
Civan Açıkalın Bireysel 40 Altı
Deniz Erdoğan Doka Spor Kulübü 40 Altı
Deniz Eylem Serter Adım Adım Antalya 40-49
Didem Zahide Kurap Bireysel 40-49
Dilek Bahar Bireysel 40-49
Elif Kardelen Atlıhan Limit Sensin 40 Altı
EMRAH AKÇAY EGE MARATON 40 Altı
Engin Çetinay BodRunners 40 Altı
Engin Can Basoglu Bireysel 40 Altı
erkan yallıoğlu Adım Adım Antalya 40-49
EZEL GÜLER BİREYSEL 40 Altı
Fahri Akyol Adım Adım 50+
Fatma Tas Bireysel 40 Altı
FIDAN CENAL adidasrunnersistanbul / All Runners 40 Altı
Figen Varan Bireysel 50+
Geraldine Gopal Individual 40 Altı
Gozde Gür Bireysel 40-49
Gönül Midesiz Akut Spor Kulübü 50+
GÜLENDE ÖZTAŞ öztaş İDADİK 50+
GÜLHANIM PASİN İDADİK 50+
HALİL İBRAHİM KOVAR Bireysel 40 Altı
Hande Şıktaşlı Ferdi 40-49
Hasan GÜDER Garmin Team Türkiye 40-49
Hasan Saylık Bireysel 40 Altı
Işıl Ören pan dağcılık 40-49
Kemal özdemir KOŞAN ADAM 50+
Koray Battal bireysel 40 Altı
LÜTFİ OĞUZ ARDAHAN TFFHGD 40 Altı
mehmet sarıdedeoğlu kuşadası belediyesi triatlon takımı 40-49
mehmet tunç idadik 40 Altı
MeHmEt FıRaT Keleşoğlu Bireysel 40 Altı
mehmet pars sezer bikosuadana 50+
Melih Dümbek Bireysel 40-49
Memet Huseyin Bireysel 50+
Mete Ciftci Bireysel 40 Altı
Metehan ÖZCAN Yaban Team 40-49
Metin Çakto izmir gazi emir atletizim spor külübü 40-49
Mine Koç Bodrunners 40 Altı
Murat Duman Beat Run Crew 40 Altı
murat sevgener Bireysel 40-49
Murat tugay Tepe Bjk 40-49
MUSTAFA EKSERİ AVANOSLU Kapadokya Kaplanları _ A V A N O S 50+
Mustafa Fatih Çetin Bireysel 40 Altı
Naci Okan Koşu dünyası 40-49
Nurcan Aldanmaz Bireysel 40 Altı
Oğuzhan Özaltın Unlimited Academy 40-49
Onur Telli Bireysel 40 Altı
Ozan Hoşyılmaz Bireysel 40 Altı
Ozgur Kale KocSistem 40-49
önder aydemir Bireysel 40-49
Pınar Artaç Beat Run Crew 40 Altı
Pınar Aslan Bireysel 40 Altı
REMZİ TAKEŞ Bodrunners 40 Altı
Seda Ersus Bireysel 40-49
Seda Yıldırım Bodrunners 40 Altı
Sema Erdönmez Bireysel 40 Altı
Sera Öner Koşu Dünyamız 40 Altı
Serdar Solak Bireysel 40-49
SEVCAN KANAT idadik 40-49
suleyman askargenc Bireysel 40-49
Süleyman Donbaloğlu Ferdi 40 Altı
Süleyman Erdem Milas karyalı koşucular 40 Altı
Süleyman Özbek Bireysel 40 Altı
şaziye özçelik Bireysel 40 Altı
Tuğçe Fışkın Genç Adım Adım 40 Altı
Turgay Demir Bireysel 40 Altı
Uğur Aslan Bireysel 40-49
ÜMİT SAYIN Galata Runners 40-49
Yaprak Aydan RunKafKafİzmir 40-49
Yasemin Hamamcı Orjin Automotive 40 Altı
Yasemin Koskor Bireysel 40 Altı
Yasin Genç Adım Adım 40 Altı
Yavuz Harani Galata Runers 40-49
Yavuz öge Ferdi 40-49
YENER ÇELİK Denizli 40-49
Yusuf Karaduman Bireysel 40-49
Zeynep GÖKTEPE Bireysel 40-49
ZÜHEYLA ÜNAL EGE MARATON 40-49

Bize Ulaşın